La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

1

"Nie rozumiem czemu, nie rozumiem po co, tamtego też nie rozumiem", czy wy kurła cokolwiek rozumiecie pseudoeksperci? xD Po Xavim się teraz będą wyżywać bo przecież oni w fifie inaczej by to zrobili i by była manita. Rzygać się już chce od tych mądrości, zajebisty wyrównany mecz był z ciężkim rywalem i zamiast się cieszyć to będą smutami zarażać

1

@Mario96w No ale zawiodły formacje w których ewidentnie Xavi zajebał sprawe zmianami, to co mamy klaskać z wrażenia jak to koncertowo spierdzielił?
Przed meczem malkontenci jak Ty pisali żeby nie oceniać jego zmian bo zamknie nam mordy, teraz mamy nie krytykować bo nam nie zamknał mord.

konto usunięte

1

@Mario96w Już w pierwszej połowie było widać, że obrona czuje się niepewnie, że są elektryczni, że słabo działa wyprowadzenie piłki. To co zrobił Xavi to kryminał.

0

@SelloutCrowd Nie wrzucaj mnie do zmyślonego wora bo nic nie pisałem przed meczem :P Natomiast śmiesznie brzmią nagle wylewy takich ekspertów co jednym hurkiem krzyczą jaki to trener zły tak jakby mieli pewność że inne decyzje poskutkowałyby dużo lepiej. Nie wiesz nawet 1/100 tego co Xavi o tej drużynie, a będziesz się obnosił jakbyś kurła licencję FIFA pro zrobił i mówił kto za kogo powinien wejść xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?