La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

1

No i rację ma trener ten Haag. Mógł być karny na Albie, mogła być czerwona dla Kounde, powinien być karny za zagranie ręką Freda. Niestety kolejny słaby sędzia, który dał sobie wejść na głowę poprzez błędne bardzo łatwe decyzje o braku rzutu rożnego dla Barcy i kilku nieodwgizdanych faulach.

0

@joloskyy
Za co czerwona na Kounde, że ten patyk Rashford sie wywrócił jak dziewczynka
/?

0

@mientusek1407 za to, że Rashford wygrał walkę o pozycję, był przed Kounde, a wtedy działa zasada z napastnikiem jak z jajkiem i taki kontakt w plecy to faul. Jedyne co zrobił tu sędzia dobrze, to nie gwizdnął takiego miękkiego karnego, tak jak i nie gwizdnął miękkiego karnego na Albie (tym po oddaniu strzału).

0

@joloskyy to jak wytlumaczysz to ze w 1 polowie Rapha wygral tak samo pozycje na prawej stronie kilka metrow przed polem karnym, wbiegl przed obronce tamten go trzymal reka, wywalili sie we dwoch i wolny dla UTD?

0

@SelloutCrowd szczerze mówiąc nie kojarzę sytuacji, ale myślę, że mogło mięc na to wpływ to, że ten sędzia był cienki.

0

@joloskyy
Dokładnie, dlatego nie rozumiem dlaczego Ten Hag płacze o sędziów i Xavi jak mylił sie w 2 strony no bardziej na nasza niekorzyść bo sytuacja z Fredem jednak też lekko kontrowersyjna. Okej stał blisko ale co to za ustawienie ciała było wogóle ?

0

@mientusek1407 sytuacja z Fredem tak bardzo kontrowersyjna aż powiedziałbym, że w ogóle. Dla mnie 100% karny,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?