La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Wzmocnienie kadry w lato Gundogan, Amrabat i N'Dick to byłoby mistrzostwo w naszym wykonaniu:) bardzo licze na takie Wzmocnienie bo zespół mamy dobry ale potrzebna szersza kadra:)
Vamos Barcelona:)

5

@lucca87 a co z prawym obrońcą? Zmiennikiem dla Lewego?
Lewo Skrzydłowym?
Sorki, ale braki mamy duże.

0

@Messibestplayerintheworld
Możemy grac w takim systemie jak obecnie i na lewym skrzydle licze na Fati. Zmiennikiem dla Lewy moze być Ferran. Na PO pewnie będzie grał Kounde.

Owszem fajnie jakby przyszedł Vitor Roque ale wg mnie tych 3 panów to podstawa aby się wzmocnić.
Az takich dużych braków nie ma. 4 transfery i będzie bardzo git:)

1

@lucca87 Kounde lepiej się czuje na środku obrony więc PO by się przydał.
Fati fajnie jakby wypalił, ale nie możemy tego w ciemno zakładać, może być powtórka z obecnego sezonu i dupa a Barcelona nie może sobie na to pozwolić.
Ferran to bardziej skrzydło niż 9, na 9 słabo wygląda.
Co do pomocników to się zgadzam.

0

@Messibestplayerintheworld
nie wiem czy aż tyle zrobimy w 1 okienko

ale N'Dick, Gundogan, Amrabat + Vitor Roque sądzę że już dużo by dało

co do Kounde na PO też się dobrze prezentuje, zobaczymy na co będzie limit w płacach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?