La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

6

0

@Medium Ale o co chodzi. Pierwotne bolesne miesiączkowanie to jednostka chorobowa i nie ma specjalnego zwolnienia na to, jest po prostu zwolnienie lekarskie. Znowu ktoś chce się lansować na "postępowych prawach"

0

@YeastMoss To co w takim razie ma wyrażać post Biedronia? Wychodzi na to,że tam w Hiszpanii albo nie znali takiej jednostki chorobowej,albo nie mieli płatnych zwolnień lekarskich,albo te płatne były ograniczone do określonych dolegliwości.

0

@maroon To prawda, logicznie tak należałoby to zrozumieć... ale ja lubię ucinać skomplikowane problemy jeśli jest ku temu szansa. W tym przypadku zakładam, że w Hiszpanii uznano, że miło i nowocześnie będzie wprowadzić takie prawo explicit na temat bolesnego miesiączkowania. Może kobiety skarżyły się, że lekarze niechętnie dają te zwolnienie? Nie wiem i szkoda mi czasu, żeby się dowiedzieć. Jasne jest natomiast, że Biedroń ogłosił to pod publiczkę swojego elektoratu.
Natomiast o tej zmianie płci drażni mnie niemiłosiernie. W zasadzie nigdy nie obruszałem się nic związanego z transseksualizmem, dopóki nie zaczęto silnie propagować tych "terapii", którym jako lekarz jestem przeciwny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?