La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

2

To jeszcze dzisiaj tylko Robercik niech wpakuje brameczkę/i i zamknie morde dzieciokom z LR. Uwielbiam te sytuacje kiedy cała LR znawcuw pisze że ktoś sie skończył, a on za dwie min ich gasi jak peta w studzience.

0

@SelloutCrowd Wsadzi potężnemu Cadizowi i "zamknie mordę dzieciokom z LR" xD

2

@AlexDark00 nie wsadzi Cadizowi i Alex będzie miał kolejny tydzień trzepania konia na LR bo lewus sie skończył xD Tak źle i tak niedobrze. Ty jesteś uosobieniem typowego polaka

0

@SelloutCrowd Haha, jak nie strzeli to potwierdzi swoją słabą formę, a może nie tylko formę, a już zjazd z wiekiem. Prawda jest taka, że od początku u nas słabo wygląda z lepszymi i tylko tym słabym strzela gole. W dodatku takie, które strzeliłby praktycznie każdy nawet średni napastnik, bo są to gole z 5 metrów na pustaka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?