- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
2
https://mobile.twitter.com/WarNewsPL1/status/1627380667016269824
W takim przypadku może się zrobić naprawdę nieciekawie.
1
@Barcanajlepszyteam nie zrobia tego.
Już widzę oczami wyobraźni bojkot reszty świata względem Chin i Chińskich marek
0
@Rust_Cohle Czyli zrezygnujemy z wszystkiego?
0
@LS dokładnie tak
1
@Barcanajlepszyteam To by zmieniło grę..
@michal26
0
@Barcanajlepszyteam Idealny moment dla Chin by to zrobić. Rosja już mocno swój sprzęt straciła. Zachód bedzie teraz dostarczał dużo sprzętu a to znaczy że i USA i Rosja będą się osłabiać a to na rękę Chinom.
0
@Barcanajlepszyteam Im dłużej ruscy będą walczyć na Ukrainie, tym będą słabsi. Chinom to na rękę. Ta wojna może trwać jeszcze parę dobrych lat. Chyba, że nastąpi jakiś przełom np. ruscy użyją atomu i USA wjedzie w nich wtedy na pełnej.
0
@Kondziubarca @Barcanajlepszyteam tak, to byłby game changer niestety.
Ja mówię. Póki USA nie zdecyduje się na przekazanie swojego "muzeum", które dla nich jest już nic nie warte, jak sprzęt z.lat 60, 70, czy M1A1 Abrams, etc...no to póty wojna będzie trwać. Dla Ukraińców to sprzęt na wagę złota. Kwestia odrestaurowania, dodania nowoczesnej nawigacji i komunikacji i naprawdę dobry sprzęt by to był.
Jakby Dudu był geniuszem, to by zalatwił nam powstanie 2 fabryk do naprawy starego sprzętu USA w jakichś Radomiach, etc. To byłaby super sprawa.
0
@Ptasior no myślę, że ma to sens. Obie strony (USA i Chiny) mogą grać na osłabianie Rosji.
0
@Rust_Cohle już widzę jak świat bojkotuje chińskie gówna, z którego żyje.
0
@michal26 Chyba jedyna nadzieja w tym, że USA nie powinno sobie pozwolić na przegraną Ukrainy.
0
@Barcanajlepszyteam nie znamy myśli strategicznych USA niestety, ale raczej masz rację.