- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1026 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1026 Culés
9
Eko dymek :D
1
@Azi Pryszczata 19 latka coś o tym powie? Oj nie powie, bo marionetce nikt za to nie zapłaci :/
0
@Azi @Medium Ale to nie rozumiem... Przecież elektryczny autobus może się zapalić tak samo jak i zwykły diesel i tu nie powinno być żadnego drugiego dna. Pożar jak pożar. Co ma do tego ekologia?
0
@TheNekro94 W takim razie może coś o ostatnich pożarach?
https://m.jbzd.com.pl/obr/2914934/zbieg-okolicznosci-zmiana-klimatu-poprawione
11
@TheNekro94 tylko że zwykły autobus ugasisz bez problemu, a elektryk będzie się palił i gówno możesz zrobić
0
@Medium No są pożary, zanieczyszczają środowisko, nie neguje tego. Ale dlaczego ktoś ma się odnosić do tego, że płonie elektryczny autobus, a nie diesel?
0
@TheNekro94 elektrycznego nie ugasić jak diesla
2
@Benek1899x1910 Ale raczej płonące autobusy to rzadkość i coś takiego nie stanowi nawet promilu problemu ekologicznego.
2
@TheNekro94 Bo jest niby ekologiczny? Biorąc pod uwagę cały okres tworzenia/utylizacji i pozyskiwania niezbędnych rzeczy te ich samochody elektryczne to jeden wielki scan, ale o tym się nie mówi
0
@Medium Z tym się zgadzam. Ale nadal nie wiem, dlaczego ktoś miałby się odnosić do płonącego autobusu.
Energia wiatrowa czy solarna jest naprawdę ekologiczna, a gdyby płonęły baterie fotowoltaiczne czy wiatrak to i tak by zanieczyszczał środowisko.
0
@TheNekro94 Nie ważne że to nie ma sensu mogą się przywalić że elektryk to się przywalili.
0
@TheNekro94 Dopisek "ekologiczne" tyczy się jedynie okresu eksploatacji, w ogólnym rozrachunku jest to zwykłe robienie debili z Europejczyków.
0
@Medium No przecież napisałem, że z tym się zgadzam, ale nadal nie wiem co ma do tego płonący autobus ;)
1
@Medium Pracowałem w firmie robiącej takie autobusy, łatwo się domyślić w jakiej. Nikt nie nazywa ich ekologicznymi tylko zerooemisyjnymi i takie są. Każdy jest świadomy także ich wad czyli całego syfu związanego z produkcją i utylizacją baterii. Także to Ty nie rób z ludzi debili.