- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 734 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 734 Culés
2
No i wszystkie 3 zaklęcia niewybaczalne opanowane. Jednak misja w której wybieramy nauczenie się Avady Kedavry wbijająca w fotel, aż sam się źle czuję z tym wyborem xD @PatrychoO @Janas11224 @Nazio87 @clyde
1
@IronSanHybrid Jestem na etapi misji e hełmu jakiejś wiedźmy, ograniczyłem ten Hogwart bo zaczęło się robić niezdrowo !
0
@Nazio87 No ja w pewnym momencie też potrzebowałem 2 dni oddechu :) Jednak nadal jestem mocno wciągnięty i historia mi się podoba :) Fajnie, że dużo aktywności pobocznych to można dłużej pocieszyć się światem i porobić coś na luzie.
3
@IronSanHybrid Jeszcze nie grałem, a już czuję jakbym ją przeszedł ^^
0
@MesQueUnClub_87 xD To obejrzyj zakończenie na YT i z głowy :D kasa w portfelu :D
0
@MesQueUnClub_87 No jak tu raporty o grze były co parę godzin to już człowiek tyle wie o grze, a nie czytałem żadnej recenzji nawet xD bez kitu, ostatni raz takie poruszenie to chyba wiedźmin 3 wywołał
1
@LambiPL Staram się omijam, ale nie zawsze się udaje :P miałem najpierw przejść inną grę i dopiero kupić ten Hogwart, ale chyba muszę się pospieszyć.
2
@MesQueUnClub_87 @LambiPL jak podję spojlery to ostrzegam więc spokojnie :D
1
@MesQueUnClub_87 Mi to trochę zajmie zanim się zabiorę za hogwart. Ale i tak dobrze że ograniczają tutaj spoilery, pamiętam jak jeden gość tutaj rzucił bez ostrzeżenia ciężkim spoilerem do rdr2...Oj miałem ochotę powiedzieć parę ciepłych słów xD
2
@LambiPL Oj też mi tu jeden przydzbanił z zakończeniem rdr2 bez ostrzeżenia xD Permy powinny być za brak ostrzeżeń...
1
@IronSanHybrid Zdecydowanie, mimo że wciąż bawiłem się dobrze to trochę popsuło element zaskoczenia :P
0
@IronSanHybrid z głównej fabuły teraz łapałem zwierzaki ze Smykiem. Daleko mam jeszcze do niewybaczalnych?
0
@Janas11224 ani jednego nie masz jeszcze?
0
@IronSanHybrid nie
0
@Janas11224 xD to musisz zacząć robić odpowiednie misje (ale nie będę Ci spojlerowal) do avady daleko. Jaki dom?
0
@IronSanHybrid No mam teraz w planach pociągnąć mocno fabule do przodu. Gryfindor