La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

15

Ostro o Wolskim xD


@michal26

0

@draxidox Jeden lubi wojsko, inny nie musi. Tak samo jak jeden lubi sushi a drugi nie. Po co się czepiać?

0

@draxidox hahaha dobre xD

1

@draxidox tym bardziej że to brednie totalne...

0

@kuz
A kto się czepia, to tylko mem xDD

5

@kuz Bardziej chodziło o to że Wolski cały czas mówił że to obowiązek dla każdego w razie czego wsąpić do wojska, a jak była akcja z tą ustawą w Polsce to pierwszy się wykręcał :P

konto usunięte

8

@kuz nie znasz kontekstu kolo w jednym odcinku z Płk Lewnandowskim o służbie obowiązkowej zaczął sie putac ze ludzie sa żałośni bo niechca iść ale jak Pułkownik powiedział ze on tez będzie musiał to zrobił minę jakby się zesrał. Hipokryta i cwaniaczek.

1

@adi7adi8 to chyba masz problem ze słuchaniem że zrozumieniem

2

@wasacz Pamietam to, no w tym przypadku racja.

0

@Azi Być może :)

0

@adi7adi8 Patrząc po tej bredni którą napisałeś to wątpliwości mieć nie można :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?