La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

0

- 3 5 2 w ataku
Lewy Messi
Balde Pedri De Jong Gavi Dembele
Araujo Christensen Kounde
- I w obronie przechodzimy na 4 4 2
Lewy Messi
Gavi De Jong Pedri Dembele
Balde Araujo Christensen Kounde

Moim zdaniem wyglądało by to fajnie

1

@GeraltzKatalonii A gdzie największy talent Fati

1

@GeraltzKatalonii Moim, że gramy bez DP i będzie dziura. Frenkie dobrze wygląda orzy stricte defensywnym pivocie, a tqk grał ostatnio Busi w czwòrce w środku i dlatego się dobrze obaj w sumie prezentowali.

1

@Rewolucja123 W reprze grał sam na spd to samo w Ajaxie. Ja dalej stoję przy tym że czas Busiego na najwyższym poziomie się skończył. Jest za wolny i to moim zdaniem wyjdzie w czwartek znowu

0

@GeraltzKatalonii Nie piszę, że Busi powinien, ale dałem jako przykład z ostanich spotkań. W Ajaxie grał w dwójce. W reprze nie widziałem, nie wypowiadam się.

0

@GeraltzKatalonii spòjrz chociażby na dwa ostatnie mecze, wypadł tak grający Busi (defensywnie) i Holender wypadł gorzej w obu + zawalił przy pierwszej bramce United.

0

@Rewolucja123 a Busi zawali 5 bramek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?