La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

0

Bazując na tym co powiedział Xavi na konfie, to imo jutro tak wyjdziemy:
Marc
BACK
Frenkie, Busi, Sergi
Raphinha, Lewy, Ferran

6

@Rewolucja123 Nie wyglada to zle

0

@Rewolucja123 albo za Ferrana Alba

0

@Rewolucja123 Ech... Szkoda, że mamy tak dużo PS, że jeden musi grać z lewej strony :/ Ferran marnuje tam swój potencjał

0

@Aragorn33 Tak. Właśnie mam problem z odgadnięciem, który ale stawiam jednak na Ferrana ze względu na dobre spotkanie z Cadizem.

0

@Rewolucja123 na LS Ferran nie grał ostatnio, stawiam na lewej stronie na duet Balde/Alba.

1

@Encore nazwiskami to jest ekipa na półfinał LM, a jak to wychodzi w praktyce to widzimy xd No wiadomo, jakby tam za Roberto dać Pedriego

0

@PatrychoO ja bym powiedział, że ćwierćfinał max.

0

@Rewolucja123
ćwierćfinał max?

podmień za roberto daj Pedri


jakie ekipy mają mocniejszą 11 wyjściową? na pewno nie 8 ekip

0

@lucca87 ławki nie mamy. Do tego u nas pełno młodych.

Jakie? Real, City, Bayern, PSG ze względu na trójkę z przodu.

0

@Rewolucja123
to masz 4 zespoły a reszta?
kadrowo jesteśmy w top8 Europy bez wątpienia

0

@lucca87 czyli tak jak napisałem, ćwierćfinał max.

0

@Rewolucja123
raczej ćwierćfinał to minimum wtedy a nie max

czyli nie tak jak napisałeś, jeśli masz skład na TOP8 Europy to ćwierćfinał to miniumum, a jak dobrze grasz to powinno się oczekiwać lepszych wyników

za rok sądzę jeśli dolkupią/podisza kontrakt z 3 zawodnikami to taki powinien być plan:) a jesli by wrócił Messi to półfinał uznałbym za minimum

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?