- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2085 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2085 Culés
7
Jak odpadalismy z Chelsea to płakałem bo nie mogłem zrozumieć tego ze zespół który robił 20+ sytuacji bramkowych nie mogl nic wcisnac, jak odpadliśmy z Roma to był szok i niedowierzanie a ze złości chciałem rozwalić wszystko. Jak odpadalismy z Liverpoolem to juz sie tylko smialem z frajerstwa. A teraz czuje ze mam wywalone. LE to żaden prestiż a kasa taka ze nic nam nie pomaga w budżecie.
Ale wiecie co jest najgorsze ? Ze czuje w moczu kompromitacje rowniez w lidze. Porazka z Realem, jakas wpadka z kims słabszym i będziemy czuć pot na tyłku a liga jeszcze dluga.
Chyba trzeba dzis przemyslec pare rzeczy.
Ogolnie moim kandydatem na trenera był wlasnie Ten Hag. Jego Ajax był cudowny a ja nie chciałem zeby Xavi przychodził gdy w klubie sa jeszcze jego koledzy boiskowi. Wiadomo pozniej wiekszosc z nas sie zauroczyła w Xavim. Był ten moment gdy na prawde gralismy pięknie odprawiając Real i Napoli po 4:0 i kazdy myslal ze wracamy ale zostaliśmy sprowadzeni na ziemie i teraz ponownie.
Do niedzieli jest chwila wiec, trzeba sie chyba troche wyciszyć z dyskusji i pomyslec.
Jest Araujo, Pedri, Gavi ale cholernie brakuje Fatiego który co dotknął to zamieniał w złoto :/
Jedyny + ze moge wywalić ten beznadziejny viaplay. Na F1 będzie trzeba cos innego wykombinować.
0
@SinMistico Jeszcze był Bayern, było PSG, był Eitracht.
0
@SinMistico ligę powinniśmy dociągnąć, cholernie obawiam się meczu czwartkowego na Bernabeu, bo ten Real w końcu może się na nas spiąć, a chłopaki świeżo po odpadnięciu mogą jeszcze nie wyjść z tego mentalu przegrywów
0
@Coutinho007 ja tylko opisałem mecze które były dla mnie takimi „kamieniami milowymi”
1
@Coutinho007 na to już chyba reakcja jak na Liverpool ;d
1
@AFA90 Ja już z Bayernem to biłem po 8 golu pijany brawo.