La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

konto usunięte

2

Xavi dostał wszystkich co chciał poza Bilvą i Haalandem (ale za Norwega przyszedł Lewy). Generalnie będąc w kryzysie finansowym zafundowano mu okienko jakiego nie powstydziłby się klub, którego właścicielem są szejki. United też miało liczne kontuzje. Było nie zajeżdżać Pedriego jak kunia, nie kombinować w pierwszym meczu z blokiem defensywnym, który uchodził za jeden z lepszych w Europie. A na skrzydło nie wystawiać Roberto zamiast Ferrana, który zagrał mecz sezonu.

0

@masq czyli dostał wszystkich poza sensownym zmiennikiem do środka pola, prawym obrońca i zastępstwem dla Lewego. Do tego na lewej stronie możesz wystawiać Ansu choć niewiele z tego wynika. Torres dopiero zagrał pierwszy mecz dobrze i to na prawej stronie a nie na lewej. No i jest Torre ktory nie wiem co robi w pierwszym zespole. Powinien grać w rezerwach bo teraz tylko traci czas. Jeżeli na treningu nie jest w stanie udowodnić swojej wartości to za chwilę będzie to Puig w wersji 1.1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?