La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

0

Wiadomo wiocha jak cholera. Dobrze, że Real nie wygra l bo byłoby tylko 5 a jest 7, oczywiście to nic nie tłumaczy, bo traci y jestem margines błędu a nawet dwa , tak samo to marne pocieszenie

Nawet jak zdobędziemy mistrza to może to nas wiele kosztować na przyszłość, niszczenie czasu, rozwoju i potencjału. Kolejny mecz, który udowadnia błąd Laporty,. Nie ma co się oszukiwać Xavie przyszedł za szybko,. Bardzo realny scenari1usz taki, że Xavi idzie dajmy do Girony i brutalnie okazuje się, że po prostu trenowanie jest nie dla niego i się nie nadaję to prowadzenia wielkiego klubu. Ogóle przejście z poziomu tymbarkowego na najwyższy poziom to jest po prostu nienormalne, głupie i ryzykowne. Tu powinien być taki przynajmniej Conte.

Wielokrotnie Xaviego broniłem ale tego już po prostu nie wolno robić, sam byłem zbyt długo ślepy. Z przyjścia Tuchela się śmiałem a teraz zwyczajnie wychodzi moja głupota. Tuchel przychodzący za rok to byłoby zbawienie i po prostu ulga, trener doświadczenia i szlifem taktycznym to zawsze komfort.

A tak w ogóle Pepuś wracaj kur** do Barcelony!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?