- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
1
Wliczając te 7 pkt przewagi marginesu błędu (czyli 3 mecze) to ile według Was ogólnie będzie tego marginesu błędu? dodając stratę pkt przez Białych? (tutaj dodajcie według waszego uznania ilość straconych pkt przez Real)
0
@Kamiloza91 nie wiem, sam uległem tej histerii na LR i myślę, że Real może wygrać prawie wszystko do końca sezonu. Myślę że jednak walka o mistrza może być do ostatniej kolejki
0
@Kamiloza91 To nie te czasy że goliło się fraje to znaczy ogórków Almerije Elcze srelcze po 5:0 6:0. W tym momencie i real i Barca mogą wygrać zremisować i przegrać z każdą drużyną w lidze.. Jak ktoś dzisiaj pisał kociołek Panoramixa losowanie lotto :D
0
@jedrek7000 Racja. Wiadomo ciężko to ocenic. Ale można się pobawić.
0
@barcelonaLM Ja tam w histerię nie popadam. Jestem pewny, że Real straci bankowo z 2/3 razy. Z 5 meczy marginesu błędu będzie, Statycznie na moje wygrana 9/10 z tych 14 meczy da mistrza, a, to nie jest proste. Uważam, że na ten moment nie na źle w lidze. Panika przesadzona.