- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 864 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 864 Culés
11
Nic tak nie rozsadza łba, jak te reakcje na kontuzje Lewandowskiego, czy innego zawodnika na FB ''śmiech'' z czego oni się śmieją? Nie chcę wyjść na takiego sztywniaka, ale ''śmiech'', beka bo ktoś doznał urazu to jest poziom, niższy niż patostrem... Lewy kontuzjowany Polak nie zagra w El Clasico! (No beka taka, że zaraz mojej przeponie pęknie przepona)
0
@AmigoBlancos Przy brakach przez m.in. kontuzje to nie ma co się śmiać, że kolejny zawodnik wypada.
1
@AmigoBlancos a może to zwykły missclick? Z tego co się orientuje to chyba trzeba palcem przesunąć, żeby wybrac reakcje wiec komuś może się omsknąć i nie zauważy tego bo dalej scrolluje. Problem z niczego
0
@AmigoBlancos na FB 90% ludzi to kretyni, nie da się tego czytać.
0
@AmigoBlancos Dziwi Cię to? Znając życie znajdziesz w tych postach jakieś groźby śmierci między użytkownikami czy wyzywanie matek od wiadomo czego xD
1
@hayek
Dla mnie wyzywanie matek to najgorsze ścierwo w necie. Może jestem przewrażliwiony, ale to jest poniżej wszelkiego poziomu.
2
@DaPidejpi missclick to był jak skasowałeś konto przez przypadek
1
@AmigoBlancos FB powoli staje się wiochą jak Nasza klasa kiedyś. Z nastolatków już mało kto z tego korzysta - jedynie grupy mają sens