La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

7

Ale Linkin Park to był zarąbisty zespół. Na Meteorze i Hybrid Theory to chyba kazda piosenka jest hitem. Wyjątkowy zespół, szkoda ze w taki sposób rozbity. Warto dodać ze ja takiej muzyki nie słucham

0

@Janas11224 No niestety. Nie jedyny znakomity zespół rozbity w ten sposób, ale myślę, że mają tam jeszcze kilka fajnych utworów studyjnych z Chesterem, które kiedyś ujrzą światło dzienne.

0

@MesQueUnClub_87 pamietam jak lata temu grali na stadionie śląskim w Chorzowie, stwierdziłem wtedy ze w sumie pójdę następnym razem. Niedługo potem Chester popełnił samobójstwo

0

@Janas11224 Ja miałem to samo, ale z "The Prodigy". Wybierałem się dwa razy na Open'er Festival i ciągle odwlekałem, aż w końcu Keith Flint został znaleziony martwy.

konto usunięte

1

@Janas11224 Ja byłem na ich ostatnim koncercie w Polsce w Krakowie. Rok później Chester się zabił..
Świetny zespół.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?