La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

8

-- Bardzo złą formę Roberta Lewandowskiego ocenił Zbigniew Boniek -

"Potwierdza się to, o czym mówiliśmy przy transferze, że Robert idzie do drużyny, która ma globalną markę i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie, natomiast idzie do drużyny słabej. Do drużyny, która jest w przebudowie. Mówiliśmy, że starych drzew się nie przesadza." - przypomniał były prezes PZPN.

- "Numery bronią Roberta, ale to nie jest gra indywidualna, tylko drużynowa. Nie wiem, kiedy ostatni raz się zdarzyło tak, że w lutym Robert walczył już tylko o mistrza kraju - dodał Boniek.

Czyli Lewy świetny ale drużyna fatalna według Bońka.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Pawel13sz @AlexDark00 @Deviler @norbi77 @macio_944

21

@Kondziubarca Niech sobie zobaczy jak Lewy przyjmuje piłkę na kilka metrów i czy to też wina drużyny.

konto usunięte

14

@Kondziubarca Autorytet się odezwał.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kondziubarca słabej drużyny owszem ale Bayern to też nie jakieś mocarze. Lewy tyle lat tam spędził i tylko 1 liga mistrzów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?