La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1074 Culés

1

Trzymajcie się w tym Zamościu

26 lutego w Zamościu został zamordowany 16 letni chłopak w biały dzień. Sprawcami są rówieśnicy w wieku 16-17 lat. Łącznie było ich czworo (w tym jedna dziewczyna), ponadto cała sytuacja była filmowana przez ową dziewczynę. Chłopak był kopany przy czym prosił, aby przestali.

Dodatkowy paradoks całej sytuacji jest taki, że wszystko działo się pod kamerą, gdzie jak się okazuje "nie działała".

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29518341,nowe-doniesienia-ws-smierci-16-latka-pobitego-w-zamosciu-kleczal.html

W Polsce za 200 zł tracisz życie

konto usunięte

3

@Medium Na szczęście w innych krajach jest inaczej.

0

@tristan87 Tak, w Brazylii ucinają palce za pierwszym razem

4

@Medium podobno ta pozostała dwójka ma zarzut "udział w pobiciu". Nie rozumiem dlaczego nie "udział w zabójstwie". Tak samo musieli być jacyś świadkowie skoro to centrum miasta w ciągu dnia i nikt nie zareagował. Im też przypisałbym współudział.

1

@Antimadridista_WR bo ich celem nie było zabicie chłopaka. Zabójstwo musi być umyślne. W sensie musieliby go kopać z celem zabicia go a tak nie było.

konto usunięte

0

@Antimadridista_WR Nie no komuś, kto nie zareagował jak banda śmieci kogoś bije, nie może być odpowiedzialny za współudział. Emocje muszą trochę opaść, sam miałem duże, jak dowiedziałem się o tym pierwszy raz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?