La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

konto usunięte

1

Dziwne zwycięstwo, a micha i tak uśmiechnięta:) Zwyciezców się nie sądzi. Szkoda że taką mizerię w ataku mamy, bo brakowało trochę przytrzymania piłki z przodu. Obrona wczoraj wordl class. Vinicius będzie musiał przez Ronalda na terapię się udać.

1

@Persili Vini powinien się udać na terapię niezależnie od Araujo. Nie rozumiem zupełnie czemu sędziowie oszczędzają jego pyskówki. Gówniarzowi by się przydało kilka kar za nie trzymanie gęby zamkniętej.
Żeby nie było - u nas też Alba nie umie powstrzymać się przed gadaniem. A Gavi też do świętych nie należy, choć akurat jemu trzeba oddać, że to prowokator ale taki, który szuka bardziej konfrontacji a nie kontrowersji.

1

@Persili Najsmutniejsze to jest że nie padł ten gol na 2-0 przez Fatiego. Mogło to naprawdę dać duży spokój na rewanż a tak to 1 gol różnicy to nic.

konto usunięte

0

@kylian7 prawda, chociaż myślę ze sędzia by gola nie uznał w tej sytuacji, bo Fati był chyba na pozycji spalonej i utrudniał interwencję bramkarzowi. Jednak gdyby Ferran, Raphinha byli trochę lepiej dysponowani, to przy tym co zagrala wczoraj obrona i de Jong i Kessie, myslę ze wygralibyśmy wyższym wynikiem. Brakło jakości z przodu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?