La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

13

Feministki: chcemy równouprawnienia!
Państwo: dobrze będziecie miały równouprawnienie
Feministki: jak to do wojska? :O
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/4YP7pTcHVDD0qEHYcoLxfL9f9LYHhFW6.png

4

@Medium feministki mówiąc o równouprawnieniu mają w głowie te 2/3% mężczyzn, którzy maja najwyższe stanowiska w Polsce, kasy jak lodu i są zależni tylko i wyłącznie od samych siebie.

1

@Cotutajsiedzieje No i najwięcej o wysyłaniu ludzi na wojnę mówią osoby, które same są ostatnie do tego żeby na nią pójść

1

@Medium matki dzieci pelnoletnich najczęściej są już po 40-50 roku życia, także to nie ma sensu. Natomiast bezdzietne kobiety jak najbardziej powinny w jakiś sposób wspierać państwo w czasie wojny, a nie wszystkie wyjechać. Co by nie mówić to mógłby być super motywator dla kobiet i jednocześnie rozwiązanie ujemnego przyrostu naturalnego

0

@barcelonaLM Niestety ta ustawa nie przeszła

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?