La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 814 Culés

konto usunięte

8

Ała nie takiego kroku naprzód pewnie oczekiwał kilka lat temu.


6

@Khajio Byłem zwolennikiem jego transferu do Arsenalu z 3/4 lata temu, dobrze że nie doszlo do skutku :D

konto usunięte

2

@Medium też mnie zauroczył i szkoda, ze nie zrobił kroku naprzód tylko obniżył loty

2

@Medium Dobrze, że zgasł zanim ktoś się zdecydował go kupić. Potencjalny nabywca uniknął kolejnego flopa, a pewnie niezła kasa by była na stole. Wystarczyła presja napompowana w mediach i chyba obniżył loty.

1

@Khajio Zidane jak był w Realu to go chciał.

konto usunięte

0

@kuz @Rust_Cohle @Medium
A ja mam właśnie wrażenie, że w nowym klubie nie byłby aż taki słaby kilka lat temu. Aulas niby twardy negocjator, ale pod koniec jego kadencji powstał trup, w którym albo nie masz chęci, albo umiejętności, albo nie odnajdujesz się w nowej rzeczywistości. Na palcach jednej ręki policzyć można zawodników, którzy od pamiętnego sezonu z Mendym, Ndombele itp, którzy im się udali w perspektywie dłuższej niż kilka miesięcy dobrej gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?