- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
4
Trzeba sobie radzić.
https://x.com/WojtekKardys/status/1631646211412221952
7
@urbipl no i Chajzer już to wyjaśnił - rzekomo oszukani rodzice dziecka go popierają, a babka dostanie pozew.
0
@Aragorn33 Rodzice pewnie cieszą się z każdych pieniędzy ale tak to nie powinno działać.
2
@urbipl jak? Każda większa fundacja potrzebuje pieniędzy na działanie bo gdzieś trzeba mieć biuro, prąd, pracowników na cały etat. Wskaż inną fundację, która bierze mniej niż 6% na utrzymanie własnej działalności.
Zresztą z tego wpisu wynika, że Chajzer bierze z tej działalności coś dla siebie, a z jego wpisu wynika, że nie zarabia nic.
Babka w sądzie zostanie puszczona w skarpetkach.
+ rodzice mieli zostać poinformowani przed zbiórką o wszystkich kwestiach, w tym o procencie dla fundacji.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aragorn33 Nie znam dokładnie tematu ale jak jest taki mechanizm to będą wałki.
2
@urbipl czyli nie znasz tematu, ale już zdążyłeś "skazać" Hajzera? :)
Na stronie fundacji jest regulamin, gdzie jest wprost opisane jak działają zbiórki i jest to analogiczny mechanizm do tego, który stosują inne fundacje prowadzące zbiórki. Dlaczego jego fundacja miałaby regulować to jakoś odmiennie?
Nie wiem czy ten "jan.kowalski" to jakiś noname czy ktoś znany, ale z tym twierdzeniem, że "20k było dla celebryty" ładnie pakuje się w proces bo po prostu kłamie, a te 15k to było te 6 na działanie fundacji.
0
@urbipl No i potem nic dziwnego,że w końcu ktoś się za to weźmie i jakoś to unormują,a przy okazji opodatkują jak już próbowali.
0
@Aragorn33 Nikogo nie skazałem jest regulamin ok ale dla mnie nie tak to powinno działać. Temat wywołał zamieszanie bo część osób pewnie nie zdawała sobie sprawy jak się to odbywa. Jeśli chodzi o fundację to moje 100zł cały czas czeka ,gazu nie braknie a znalazłeś już tą kupę węgla ? Mogę wpłacić już nawet te 106 zł bo się im należy...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12377584#comment-12385209
0
@urbipl A jak powinno działać? Krasnoludki powinny utrzymywać fundację? ;p i dlaczego niby Chajzer ma być "winnym", to od razu cały III sektor nazwijmy złodziejami przywłaszczającymi kasę.
Nie, dalej są braki węgla. U mnie w rodzinie węgiel zamówiony na tę zimę kilka miesięcy temu w gminie jeszcze nie dotarł bo ciągle są braki. Możesz już wpłacać na WOŚP.
0
@Aragorn33Nikogo nie nazywam złodziejem, rozumiem że to jest normalna praca z której trzeba się utrzymać ale nie zbijać kokosy. Jednak system działania nie jest przejrzysty i może dochodzić do nadużyć.Najlepszy przykład to Rydzyk .
Węgiel jest ale jeśli w samorządzie bawią się w politykę to cierpią na tym mieszkańcy.
Zakład dotyczył kupy nie nadającego się do niczego węgla którego ilość obliczyleś sobie znanym wzorem. Zresztą z perspektywy czasu to w ogóle twoje paniczne przypuszczenia się nie sprawdziły. Możesz sobie zadać pytanie kto Cię tak oszukał i dlaczego.Przecież to były super źródła.
0
@urbipl to zabawne bo piszę o samorządzie propisowskim współpracującym z władzą ;p
Dwa - węgiel, którego nie ma jest jeszcze gorszy od kupy g..., który gdzieś był.
Z perspektywy czasu mieliśmy łagodną zimę i oszczędności w całej Europie (rekorodowo Finlandia, która ograniczyła swoje zużycie gazu o 60%).
Dalej czekam na screen przelewu bo przegrałeś zakład.
0
@Aragorn33 Haha dobry jesteś.Beka wtedy beka teraz z Ciebie.
0
@urbipl druga dyskusja i drugi raz nie masz do napisania nic innego ponad propagandę, którą ktoś Ci podsunął. To smutne.
PS Polska też zaczęła korzystać z własnych zapasów na czarną godzinę - ciekawe dlaczego, skoro mieliśmy mieć zabezpieczone nasze potrzeby :) poczytaj sobie jak już skończysz się śmiać.
0
@Aragorn33 Nie jesteś wiarygodny wiem że się nie przyznasz .Tak właśnie Ci co słuchali propagandy w TVP lepiej na tym wyszli niż Ci którzy kupowali węgiel po 4000 i takie są fakty. Możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz i szukać żeby wyszło na Twoje ale ani z gazem ani z węglem nie miałeś racji .
0
@urbipl typowe wyparcie. Widzisz i tu jest różnica bo ty słuchałeś tvp, a ja oprócz mediów miałem też bezpośrednią styczność z problemem.
Czyli nie miałem racji bo wymyśliłem sobie brak węgla dostępnego na rynku? Ja miałem zwidy, a prawdę podało tvp ;p pisanie takich idiotyzmów świadczy o tylko o tobie.
0
@Aragorn33 Spoko możesz sobie tak to tłumaczyć,szkoda mi czasu na tą dyskusję.Jak znajdziesz tą kupę węgla do niczego się nie nadającą to daj znać.
0
@urbipl czy ty masz jakieś deficyty umysłowe czy jak? Bardziej łopatologicznie się tego wyjaśnić nie da. Były i są braki węgla - i to wiem z własnych doświadczeń i doniesień branży.
Węgiel sprowadzany przed zimą na gwałt przez rząd był ujowej jakości - i to wiem z własnych doświadczeń i doniesień branży.
Czego nie rozumiesz?