La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

3

Z Fatiego w tym sezonie już nic nie będzie raczej.
Czekam aż przepracuje okres przygotowawczy i dać mu ostatnią szansę bo nie lubię skreślać piłkarzy który mają słabszy okres a pokazywali że umieją grać tym bardziej po takich kontuzjach.
Przyszły sezon jak w nim nie będzie widać poprawy to sprzedać i zapomnieć.
Uczepiliscie się tego Fatiego jak nie wiem co,jakby kosztował 100mln i nic nie dawał.

Gra beznadziejnie i to jest fakt więc nie po po co się powtarzać i co chwilę go cisnąć.
Z meczu na mecz nagle magicznie nie skończy na dobry poziom.

1

@Roobo no w sumie to czytałem właśnie o Nim i razem to nie grał przez jakieś 80 coś meczy przez te kontuzje. W takim wieku to naprawdę dużo. Dlatego teraz próbuje to nadrobić i efektem tego są złe decyzje. Poczekajmy na następny sezon to może będzie wyglądał lepiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?