- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
4
Wiadomo kto jest kozłem ofiarnym labamby, bo najłatwiej jechać po Ferranie czy Fatim. Szkoda, że eksperci nie widzą, ze my jako zespół gramy beznadziejnie z największymi ligowymi ogórkami. Zero składu, zaangażowania. Mnóstwo indywidualnych błędów, straty, podania nie w tempo. Może dociągniemy zwycięstwo, ale zaczynam się bać o końcówkę sezonu w kontekście utrzymania lidera. Coś ewidentnie nie gra.
5
@arasz1819 Araszu. Fati kopie się po czole już od kilku miesięcy, na co nam taki skrzydłowy?
0
@arasz1819 skoro nie ma zaangażowania to kogo wina? Xaviego?. Jego wina że nasi piłki podać nie potrafią, albo podają do rywala? Jego wina że Ansu w ekstraklasie obecnie by siedział na ławce? Jego wina że a Ferran podaje do ts takiego placka?
0
@arasz1819 no tak winny jest zespół a nie dwójka zawodników którzy są nie tylko bezproduktywni ale również generują masę niebezpiecznych strat i popełniają błędy jak absurdalne podanie Ferrana do Matsa.
0
@Coutinho007 większość naszych skrzydłowych się kopie po czole, a jeden sie kopał przez 6 lat, a teraz większość za nim tęskni, bo kilka razy szybko pobiegł.
@tbas a to kto odpowiada z wyniki zespołu? Ja? Trener spija śmietankę po zwycięstwie, ale też odpowiada za te złe rzeczy.
0
@arasz1819 piłkarze, zawsze grają piłkarze. Twój ulubiony, wielbiony trener zawsze to mówił, jest jak jest, gram kogo mam. No to jak to jest wtedy go broniłeś
0
@tbas to po co w drużynie trener? W tej obronie Xaviego zaczynasz czasami odlatywac. Fajnie, że wracasz do Koemana, bo właśnie wtedy widziales tylko winę trenera, z nie składu 10 razy gorszego niż obecnie. Zawsze na końcu odpowiedzialność za grę i wyniki ponosi trener.
0
@arasz1819 atak Koemana. Grie, Leo, Luuk, Dembele - czy to gorszy od obecnego?
0
@tbas ja pierdole. Zaczynasz normalnie Pisem jechać czasami w tym naginaniu rzeczywistości. W sezonie w którym wyleciał Koeman miał taki atak? W tym którym miał taki zrobił lepsze wyniki niż Xavi do tej pory, bo pomimo iż uważasz że SPH jest lepszy niż PH to tak nie jest.
0
@arasz1819 a co za różnica w którym wyleciał? W jakim miał lepsze wyniki?