La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

1

W mojej ocenie to rzut karny.
Rozumiem jednak argumenty że zawodnik sporo dołożył od siebie albo że kontakt nie był wystarczający. Dlaczego jednak zawodnicy dokładają od siebie w sytuacji gdy faktycznie są faulowani? Najwyraźniej dlatego że sędziowie często nie gwiżdżą ważnych ale drobnych fauli.

0

@Azi ogólnie to jest też inny problem, np. w ostatnim meczu Liverpoolu z United fajnie też widoczny.

Tzn, ze sedziowie praktycznie nie gwizdza fauli jak zawodnik się nie wywróci.

Raz Salah mijał obrońcę United, był ewidentnie faulowany, co utrudniło mu dalszy bieg. Gdyby się wywrócił to faul i jeszcze by była żółta, a tak to nic, bo rywal "trochę poprzeszkadzał", ale skoro zawodnik stoi to luz - kontakt "niewystarczający"

1

@mekston to jest spory problem sędziowania. W dodatku co arbiter to różny poziom tego co gramy a co gwiżdże. Np. ostatni klasyk: sędzia nie wywalił Viniego, ktory powinien wylecieć za darcie mordy to zrobiło się miejsce do chamskich ataków. O skorzystał na tym też Gavi. Sędzia musi być konkretny i konsekwentny. Jak raz da sobie wejść na głowę to potem będzie problem cały mecz. A tak wywalilby pyskacza - całkowicie słusznie przecież - i reszta by wiedziała że gramy w piłkę a nie bawimy się w cyrkowca

0

@Azi Viniemu sie upieklo.

Tez nie jest kapitanem wiec tym bardziej sedzia powinien miec latwosc w przyznaniu zoltej. A jedna dostal za zapasy na De Jongu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?