La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1869 Culés

3

Dziwna nagonka jest na Messiego z tą lm ostatnimi czasy. Bo wypomina mu się te odpadnięcia w lidze mistrzów to czemu
tylko 18 zawodników w historii wygrało od niego więcej bo 5. Messi ma 4.
Jeśli tak łatwo jest ligę mistrzów zdobyć to czemu tylko garstka ludzi wygrała ją więcej razy.
Real który ostatnimi latami wygrywał seryjnie miał genialny zespół do tego praktycznie sami topowi zawodnicy na pozycjach. Indywidualności jak nie ma dobrej ekipy nic nie dają, jakoś Cristano po odejściu nie potrafił jej też wygrać, a Real bez niego dał rady.
Idealnie widzieliśmy to jak Messi w pojedynkę zabrał Barce do półfinału z Liverpoolem gdzie pierwszy mecz sam ciągnął nas i pomimo tego odpadliśmy bo zespół nie dojechał.


5

@Szmulek co więcej, Barca bez Messiego jest niczym w Europie. Real nie zauważył braku.

0

@Szmulek myślę że to też kwestią że każdy wie na co stać Leo, a jak się porówna mecze z mundialu z meczami w lidze mistrzów to jest przepaść pod względem zaangażowania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?