- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
22
Potrzebuje papryki do obiadu więc kupiłam jedną, zapłaciłam 7 zł. XD kocham ten kraj. Patrząc na najniższą krajową to prawie pół h trzeba pracować by kupić paprykę.
6
@clyde Ja ostatnio kupilem 4 pomidory za 36 zlotych. Dobra, byly duze, ale i tak bez przesady... Chyba na wiosne posadze na gruncie i stane sie pomidorowym magnatem.
1
@clyde To nie wiem gdzie ty tą paprykę kupiłaś lub jakiej wielkości.
Jakbyś była zaradna to byś znalazła w normalnej cenie, ale czeeeego ja od Ciebie wymagaam.
3
@clyde Ja wczoraj kupiłem dwie za 4 zł
4
@clyde nie wiem jak u was, ale u mnie w Lidlu widzę już setki kg zepsutych warzyw i owoców, a dlaczego? Bo są strasznie drogie i nikt tego nie kupuje, a później wszystko na śmietnik
1
@clyde Haha, patrzcie jaka chciwa, chciałaby paprykę za frajer, w dupach się poprzewracało
2
@Joe_Pesci to chociaż zbiory masz później treściwe.
3
@Rust_Cohle miałem właśnie dzwonić po Ciebie, żebyś syna zabrał też, bo sami się z tym nie uwiniemy
3
@Joe_Pesci On dzisiaj pod Kauflandem będzie więc nic z tego
2
@Rust_Cohle w Biedronce, 24 zł/kg.
@tristan87 to chyba trafiłeś na promkę
1
@JimMorrisonFCB czuje nowy biznes na La Rambli
Zakład wulkanizacji mamy
Teraz plantacja Pomidorów u Jima
0
@clyde Drogi gaz i są efekty.
0
@clyde Zaraz, zaraz. Kupiłaś JEDNĄ paprykę za 7 zł, która przypominam jest warzywem praktycznie pustym w środku, a kilogram kosztuje 24 zł. Coś tu mi się nie zgadza.
https://bamfstyle.com/wp-content/uploads/2019/11/truedet95rcnavy-main1.jpg