La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

0

BR: Mats, Pena
LO: Balde, Alba, niestety jest Alonso co moze LO i ŚO
ŚO: Christensen, Araujo, Kounde
PO: potrzeba klasowego gracza, Kounde jak cos, jest nowy Araujo, a stary Araujo na real ;)
ŚP: w zasadzie kompletna, pozegnalbym Busquetsa
Skrzydła: Dembele, Abde, jak tylko bedzie dobra oferta za pozostala 3 to adios
N: Lewy zostanie
Fajnie gdyby przyszedl Gundogan; jakis skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia, co przede wszystkim ma super drybling; inigo albo ndicka jako 4 ŚO; godny zmiennik lewego, osobiscie ani troche nie przekonuje mnie ten roque; no i topowy PO
Żegnamy erica, fatiego, ferrana, raphinhe?, wszystkich wracajacych z wypozyczenia

0

@Zawsze_Wierny serio chcesz zostać z 3 skrzydłowymi w tym Dembele? Bardzo często chcesz grać bez skrzydeł co :D

0

@Zawsze_Wierny nie no Fati pewnie zostanie na następny sezon, ale jak potem nie wyskoczy z forma to już będzie ciężko

0

@Jakchcesz to niech sprowadza dwoch :) aktualnie z 4 nie przekonuje mnie 3 XD
wroci abde co sie fajnie prezentuje w LL, a do tego ja tam wierze ze za tych 3 dostaniemy ponad 100mln i stary Kvaratskheily mu do rozumu przemowi ;p

1

@Zawsze_Wierny ja mimo wszystko bym Raphinhi zostawił. Al po co my tu gadamy o tym jak la liga i tak nie pozwoli nikogo sprowadzić xD

1

@Jakchcesz rapha najlepszy z najgorszych, a co do la ligi, no niestety tak moze byc :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?