- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
2
van Dijk: Od kiedy jestem w Liverpoolu nigdy nie wygrałem z Realem Madryt...
Swoją drogą gość zaliczył zjazd. Kiedyś liczyło się mecze w których Holender nie dał się nikomu minąć. Wczoraj, nawet Vinicius potykający się o własne nogi notuje asystę, a van Dijk próbuje mu nieudolnie to utrudnić. Myślicie, że prime van Dijka mamy już za sobą, czy Holender wróci jeszcze na swój wysoki poziom? 32 lata ma obecnie na karku.
1
@AmigoBlancos Wróci Wroci.
Super obrońca i równy gość z niego co ważne.
1
@AmigoBlancos Van Dijk miał jeden dobry sezon, ale wtedy cały zespół wyglądał fantastycznie. Dla mnie prime van Dijka to dobry poziom, ale nie jakoś wybitny
1
@AmigoBlancos To proste, jak chce wygrywać z Realem musi przejść do Barcy, jedynym warunkiem jest transfer za darmo i głodowa stawka pensji
0
@FCB24 brednie .
3
@AmigoBlancos Największe kłamstwo z tym byciem "nieprzedryblowanym".
Z pojedynków dryblerskich wychodził wygrany, ale bardzo często po prostu unikał pojedynków
0
@AmigoBlancos Jak dla mnie żeby Van Dijk dobrze wyglądał to obrona musi głęboko ustawiona, on fizycznie nie daje rady grac dobrze gdy obrona gra wysoko, bo szybkościowo już nie daje rady. Gdyby grała obrona nisko to dawałby radę, bo wciąz ma atuty jak gra w powietrzu, ustawianie się itd.. Nie pasuje moim zdaniem już teraz do drużyn Kloppa które grają wysoko pressingiem, musiałby grac w druzynach z niską ustawioną obrona np. jakiś Inter. Dla drużyn grający "autobusem" byłby wciąż świetnym obrońcą.
1
@Rust_Cohle sama prawda. Ty jakieś głupoty piszesz. Skąd wiesz że równy gość?
2
@FCB24 bo go znam prywatnie.
Zatkało kakao?
2
@AmigoBlancos pojedynki jeden na jeden to wygrywa Araujo, VVD cofał się z napastnikiem prawie do bramki i czekał aż sam się pogubi :)
1
@Rust_Cohle no nie wiem, Messi z Salahem jak byliśmy na piwku to na niego narzekali