La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

2

van Dijk: Od kiedy jestem w Liverpoolu nigdy nie wygrałem z Realem Madryt...

Swoją drogą gość zaliczył zjazd. Kiedyś liczyło się mecze w których Holender nie dał się nikomu minąć. Wczoraj, nawet Vinicius potykający się o własne nogi notuje asystę, a van Dijk próbuje mu nieudolnie to utrudnić. Myślicie, że prime van Dijka mamy już za sobą, czy Holender wróci jeszcze na swój wysoki poziom? 32 lata ma obecnie na karku.

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Wróci Wroci.
Super obrońca i równy gość z niego co ważne.

1

@AmigoBlancos Van Dijk miał jeden dobry sezon, ale wtedy cały zespół wyglądał fantastycznie. Dla mnie prime van Dijka to dobry poziom, ale nie jakoś wybitny

1

@AmigoBlancos To proste, jak chce wygrywać z Realem musi przejść do Barcy, jedynym warunkiem jest transfer za darmo i głodowa stawka pensji

konto usunięte

0

@FCB24 brednie .

3

@AmigoBlancos Największe kłamstwo z tym byciem "nieprzedryblowanym".
Z pojedynków dryblerskich wychodził wygrany, ale bardzo często po prostu unikał pojedynków

0

@AmigoBlancos Jak dla mnie żeby Van Dijk dobrze wyglądał to obrona musi głęboko ustawiona, on fizycznie nie daje rady grac dobrze gdy obrona gra wysoko, bo szybkościowo już nie daje rady. Gdyby grała obrona nisko to dawałby radę, bo wciąz ma atuty jak gra w powietrzu, ustawianie się itd.. Nie pasuje moim zdaniem już teraz do drużyn Kloppa które grają wysoko pressingiem, musiałby grac w druzynach z niską ustawioną obrona np. jakiś Inter. Dla drużyn grający "autobusem" byłby wciąż świetnym obrońcą.

1

@Rust_Cohle sama prawda. Ty jakieś głupoty piszesz. Skąd wiesz że równy gość?

konto usunięte

2

@FCB24 bo go znam prywatnie.
Zatkało kakao?

2

@AmigoBlancos pojedynki jeden na jeden to wygrywa Araujo, VVD cofał się z napastnikiem prawie do bramki i czekał aż sam się pogubi :)

1

@Rust_Cohle no nie wiem, Messi z Salahem jak byliśmy na piwku to na niego narzekali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?