La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

4

Zarabiają więcej od mężów. "Moja córka wyszła za biedaka".
Ojej, to jak kobieta zarabia więcej od mężczyzny to jednak źle? Niby chcą równouprawnienie m.in. w płacach, ale jak facet zarabia mniej to jednak frajer.

konto usunięte

1

@barcelonaLM Z teściem się nie dogadujecie?

5

@barcelonaLM Kur.. mówiłem Jowicie,że jak udzieli tego wywiadu to się policzymy,pogadamy sobie w domu

11

@TheNekro94 Ty masz gorzej,bo ty w te trójkąty się bawisz,to musisz zarabiać więcej niż dwie kobiety

konto usunięte

0

@Luciano99 Na szczęście ja ich utrzymywać nie muszę.

0

@barcelonaLM
równouprawnienie nie polega na tym że ktoś ma zarabiać tyle samo bez względu na wszystko
rozumiem równe płace na takich samych stanowiskach - praca w produkcji itp. gdzie łatwo ocenić że praca jest taka sama
ale w pracy eksperckiej nawet na tym samym teoretycznei stanowisku umiejętności, doświadczenie są różne więc bez względu na płeć te prace będą różne, niewiele ale pewnie różne

a ty skąd ten tekst masz problem w domu?

1

@lucca87 wejdź na Onet, ja żony nie mam więc jeszcze bez takich problemów na chacie :D

0

@barcelonaLM
nie czytam takich szmatławców jak onet, wp itp.:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?