La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1755 Culés

7

A Mareczek nikogo nie obchodzi


10

@Encore Przecież Alisson to zwykły placek jest xD

3

@Encore walić to Espn, może i mają fajne te programy ale wielokrotnie podwazali np Messiego. Po MŚ połowa z nich się kajała mniej lub bardziej szczerze.

konto usunięte

2

@Kondziubarca Od niego De gea jest lepszy.

5

@Kondziubarca Europejskie puchary dzialaja na wyobraznie.Barca nie wyszła z grupy a potem odrazu lota w LE i myslenie ze placka maja na bramce

0

@tristan87 DDG gra bardzo dobry sezon ale czasem mu sie zdarzy babol i ludzie mówią o tym zapominając ze x meczy z rzedu trzyma dobrą forme

konto usunięte

0

@Encore Otóż to.

1

@Encore szczególnie popisali się ci najlepsi w pierwszym meczu tych drużyn

1

@Encore tak jak Bruno jest mocno niedoceniony za MŚ, a zagrał sztos turniej.

Niby się mówi o indywidualnej postawie graczy, ale często bez wyniku drużyny to zawodnik gaśnie w oczach niektórych / wielu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?