- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1023 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1023 Culés
0
Ja naprawdę nie rozumiem po co takie tępe artykuły się tutaj pojawiają.
Co mam się po przeczytaniu tego poplakac i pisać więc wróć wróć?
No Kurde nie!!!!
Jego końcówka tutaj była nieudana ,przez wielu był wyzywany i wskazywany winowajca wszystkich ważnych porażek czyt.Liga mistrzów.
Że tylko cz łapie ,że mu się nie chce ,że wszyczy grają pod niego i blokuje zespół, że jest wypalony ,że nie ma tej iskry ,że jest zmęczony itd.
Ja widziałem ostatni jego mecz z Bayernem i obserwowalem przez pełne 90min.i Messiego tam nie było.
Był wielki był największy z największych ale to końcówka schyłek.
Po co On tam teraz kiedy sportowo za dużo nie da A przecież po drugie nie stać nas .
Więc po co te artykuły o niczym.
Messi krolu nie popełniają tego błędu i nie wracaj.
0
@SIWY SIX ale przecież rzuci 3 dobre piłki w meczu :D
4
@SIWY SIX takie artykuły tutaj bo gość jest żywą legendą tego klubu, to normalne. W dodatku mówi się coraz głośniej o jego powiązaniach z Barceloną, więc dlaczego redakcja ma nie korzystać i nie nabijać wyświetleń, reakcji, komentarzy. Normalne chyba, że najlepiej sprzedaje się kontrowerja.
Co do samego powrotu Leo jestem całym serduchem na tak, ponieważ jestem romantykiem i to byłoby wielkie wydarzenie.
Czy sportowo by był wartością dodatnią? Oczywiście, że tak, patrząc na kontuzje, Ferrana, czy brak "magii" przy ostatnim podaniu, zdecydowanie Leo byłby wzmocnieniem - zaryzykuje stwierdzenie, że każdego zespołu na świecie, zarówno sportowym jak i - przede wszystkim - marketingowym i wizerunkowym, a ostatni walor został ostatnio mocno nadszarpnięty.
3
@SIWY SIX Akurat wskazywany na winowajce wszystkich ważnych porażek w LM był Alba, Busi, Pique i Roberto. Messi był wymieniany w kontekście spuszczonej głowy i braku mentalności kapitana, lecz czysto pod względem sportowym to raczej on w tych meczach grał dobrze, a cała reszta fatalnie.