La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

2

To tylko pokazuje jak wielkim wyczynem była ta forma Igi sprzed roku, a przeciwniczki przecież nie grały jakoś słabo wtedy, Iga nie raz przechodziła podobne męczarnie i wychodziła z opresji

konto usunięte

2

@Mario96w Nie było Rybakiny w formie i krecika/sabalenko to samo. xd Wszystkie Podniosły poziom

1

@wasacz Jabeur była w formie, Sabcia na US Open całkiem nieźle grała, Iga była regularniejsza wtedy dużo bardziej, ale rzeczywiście liga się wyrównała teraz bardziej

0

@Mario96w gdzie się wyrównała, zobacz do półfinału, finału Iga idzie po 6-0,6-1. Przychodzi lepsza tenisistka i kończy się jak się kończy. To nie kwestia wyrównania, a głowy Igi, nie potrafi mam wrażenie odwrocic meczu jak rywalka lepsza.

0

@tbas Nie cała liga się wyrównała kolego tylko topka xD Między innymi właśnie przez spadek regularności u Igi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?