- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 818 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 818 Culés
6
Cudów nie ma. Iga z taką grą nie mogła pokonać Rybakiny. Jelena zasłużone zwycięstwo i oby wygrała w finale.
No a Sztab Igi musi się zastanowić co zrobić, by Iga w przyszłości unikała takich meczów.
Cały czas brakuje mi w takich właśnie meczach, technicznej gry. Slajsów, drop shotów...cokolwiek, co zmieni dynamikę gry. Na siłę nie ma szans grać ani z Sabalenką ani z Rybakiną, a liczyć na to, że ona będzie trafiać a tamte nie to może się skończyć tak, jak dzisiaj.
1
@michal26 Właśnie wkurza mnie to że Iga tak rzadko te dropszoty robi, jeszcze w 2020 całkiem fajnie to wyglądało pod tym względem
1
@michal26 w sporcie łeb ważny jak cholera. Ale ma 22 lata, więc sporo czasu by to naprawić. Pytanie czy z Wiktorowskim u boku.
2
@michal26 Sabalenka to bierze Rybakina grała tylko przywozicie ale wyszła na kort jak na każdy mecz.., to co dzisiaj zagrała Światek to koszmar był nie do poznania jak zawodniczka z max wta 100. Niby to samo co na AO tylko dwa razy gorzej psycha siadła strasznie na mecze z Rybakina.
3
@tbas z Wiktorowskim Wiktorowskim. Lepszego trenera aktualnie nie dostanie. Pytanie czy Abramowicz?
Poruszanie się po korcie ma super, więc trener od przygotowania fizycznego zostanie. Technika dalej świetna, ale przegrywa mecze w głowie i taktyce.
No i uważam, że powinna mieć osobnego trenera od serwisu. Takie rzeczy się robi. Zatrudniasz specjalistę od konkretnego elementu. I tego nie rozumiem, bo serwis w tenisie to podstawa jest, a Iga na dobre tenisistki w returnie - odpowiedzi nie ma.
Już pomijam, że Iga siada, jak rywalka dominuje, czyli jak prowadzi grę, odrzuca Ige od linii..
1
@michal26 Czasem mam wrażenie ze ta Abramowicz jest tak zesrana na tych trybunach, że tak, może warto coś tu zmienić. Tak nie chodzi ze będzie miała serwis Rybakiny i Sabalenki, bo nie będzie, ale powinna mieć wtedy bardziej techniczny, a ona nie ma serwisu mam wrażenie. Rzadko we wszystkim się z tobą zgadzam, ale tu w 100% racja
1
@michal26 Tak zrobiła Sabalenka przed tym sezonem i widać efekt w AO 22 biła rekordy podwójnych :P
0
@michal26 a ja mam wątpliwości właśnie co do Wiktorowskiego. Przez 10 lat gry Radwanskiej nie mogłem patrzeć na jej serwis. 150km/h i wystawienie się czy to Williams czy Azarence od razu na strzał. Serwis Igi rok, dwa lata temu wyglądał fajnie, a teraz zaczęły się problemy i zaczyna to wyglada identycznie jak u Radwanskiej.
Przez ostatnie lata byłem zachwycony ze Iga jest przeciwieństwem Agi pod względem mentalnym i właśnie serwisowym. To wszystko się zmieniło na wzór Agi i winę tego ponosi moim zdaniem Wiktorowski.