La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

3

Zauważyliście jak O Laboga wczoraj zmienił gadkę odnośnie sprawy Negreiry? Najpierw chciał kar do 3 pokoleń wstecz, odjęcia punktów czy co tam jeszcze a wczoraj nagle mówił o specyfice ligi hiszpańskiej, o byłym prezesie Deportivo, który tylko się śmiał z tej afery i mówił, ze to dopiero wierzchołek i wyjdą znacznie większe kwiatki z innymi drużynami. Mówił tez o ustawianych meczach w Hiszpanii, ze np. Gabi za ustawianie nie dostał żadnej kary itd.
Dziwna zmiana retoryki wiec może być albo ciekawie albo zamiotą wszystko pod dywan i tylko Barca ucierpi wizerunkowo. Bo i tak każdy będzie pamiętał o fakturach niezależnie od tego jak skończy się to w sądzie.

1

@ObiwanKenobi ja myślę że od Barcy będzie efekt domino

0

@Katalończyk 99 pisałem o tym od samego początku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?