- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
1
Mieliście w swoim gimba świecie lub na studiach solo z kulturą bez pomocy kumpli , kolana członka kółeczka lub kamery też osoby trzeciej? W sensie klasyczne 1 vs 1 , wygrywa lepszy i potem do domu ścieme mamusce i gra gitara. Dziwię się że małolaty szczycą się tym na necie a potem płacz mam że taki dobry był. Kiedyś to wyglądało inaczej chyba , a jak wy uważacie?
2
@Lukikiki Nie, biją się debile nie potrafiący rozmawiać, a chcący się popisać. Ewentualnie tacy, których riposta skończyła się na: "No chyba twoja stara". Generalnie uważam, że przemoc fizyczna to powinna być ostatnia deska ratunku, gdy ktoś już się rzuci na cb z łapami.
1
@Lukikiki Tylko takie solówki miałem i nikt się nie wpie* między wódkę, a zakąskę. Jeden albo drugi dostał po mordzie, zbierał plecak i szedł w swoją stronę. Ogólnie w moich czasach się bardzo pilnowało tego, żeby to faktycznie było 1 vs 1.
1
@DonCarletto spoko a dajmy na to sytuacja że idzie kolo , wali Cię barem specjalnie a Ty jesteś w towarzystwie koleżanki , na pytanie co robi mówi Ci gon się koleszko a Twoi rodzice są tacy i tacy , milczysz ale on wali Cię pierwszy i czeka. Rozmawiasz z nim dalej?
2
@Lukikiki "Uważam, że przemoc fizyczna to powinna być ostatnia deska ratunku, gdy ktoś już się rzuci na cb z łapami."
1
@MesQueUnClub_87 właśnie tez żyłem w tych czasach i było po prostu fair. Nie no ogólnie słabo to wygląda jak wychodzi 3 na jednego i jeszcze nagrywają jacy oni nie są zajebis... Pizd.. i tyle w temacie.
2
@Lukikiki Też się zdarzali w tamtych czasach frajerzy bez godności i honoru, ale na nich też był sposób. Po prostu się ich wyłapywało pojedynczo, gdy spacerowali sami.
0
@Lukikiki My mieliśmy nawet takie swoje "koloseum" gdzie był taki dół w lasku, a reszta szkoły oglądała z góry XD