La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

0

Oczywiście wszystkie grupy zawalone postami o Ronaldo „zachwyca świat, GOAT”, a o Messim cisza. Ronaldo ładuje dla Liechtensteinu - wszyscy w ekstazie, Messi strzela Panamie - cisza, na nikim to nie robi wrażenia, ale przecież nikt nie umniejsza Messiemu, to tylko wymysł naszych wyobraźni - syndrom oblężonej twierdzy.

15

Ale was boli ten Ronaldo to szok.

konto usunięte

0

@Donnie_Darko dla mnie też gol CR7 z wolnego budzi większą sensacje od gola Messiego, bo Ronaldo od kilku lat jest bardziej memem jeśli chodzi o wolne

14

@Donnie_Darko Siedzisz na jakis gówno grupkach na fb i płaczesz xD

1

@Donnie_Darko Co ty tylko o tym Ronaldo piszesz xD.

konto usunięte

9

@takisobiektos i pewnie wpisuje do zeszytu i podlicza o kim dzisiaj więcej postów/ artykułów napisano xD

2

@Donnie_Darko A może po prostu europejskich kibiców bardziej jarają europejskie drużyny i stąd większe zainteresowanie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?