La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Eksperci z LR! Jaki skład byście wystawili na mecz z Czechami będąc w skórze Santosza? :)

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 za dużo byś chciał wiedzieć.
Drugi Borek.

W dniu spotkania byś się dowiedział na godzinę przez rozpoczęciem

1

@fcbarcafan19 Wojtula w bramce - Kesz na prawej, Kiwior i Piątkowski/Dawidowicz na środku, a na prawej spróbowałbym Gumnego albo Karbownika. Druga linia to Bielik, Zieliński i Linetty, na skrzydłach Skóraś i Kamiński, ewentualnie Frankowski za któregoś z nich no i Polak rodak z Barcelony na szpicy - 433. W drugiej połowie wchodzi Seba Szymański, o ile uraz nie był groźny i Świderski. No chyba, że 442 to wtedy obrona jak wyżej Zieliński bliżej lewej, na prawej Kamiński, Linetty i Bielik w środku pola Lewy cofnięty i Karol na szpicy.
oto moja prawda futbolu

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fcbarcafan19 4-3-3 lub 3-4-3 Szczesny- Cash- Piątkowski-Kiwior- Karbownik - Bielik-Linetty- Zieliński- Kaminski- Lewy-- Skóraś, a 3-4-3 Szczesny- Cash- Piątkowski=Dawidowicz -Kiwior - Frankowski- Bielik - Zielinski - Kaminski - Lewy- Skóraś

1

@Rust_Cohle nie Borek dwa tylko ten pierwszy i jedyny szuka przecieków na La Rambli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?