La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1303 Culés

40

Mateusz Borek zapytany o to w jakim jego zdaniem składzie wyjdziemy na Czechy: Najpierw oczywiście nawiązał do afery premiowej, potem do swojego tt. O ciszy medialnej. Potem o trenerach z którymi jest lepsza komunikacja, niż z Santosem. Potem o swoich notatkach na mecz. Teraz UWAGA: Za Adama Nawałki znał skład zanim znali go na dobrą sprawę piłkarze xD

Mati sodówka trzyma poziom i widzę wręcz taki żal do nowego selekcjonera, że tego składu nie pozna szybciej, niż zakladał. Generalnie jak mówić 5 minut o składzie reprezentacji i nic nie powiedzieć... Dodam, że oczywiście Boras dziś komentuje meczyk. Czechy-Polska na antenie TVP.

2

@AmigoBlancos U Borka widać już siwiznę na włosach,i zachowanie typowego 50-latka.

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 Właśnie miałęm o tym pisać - od początku tego roku i wycieczki Borka do Tajlandi on bardzo schudł, postarzał się mocno, widać że z czymś się zmaga

15

@DamianBarcaCule Z alkoholem.

0

@DamianBarcaCule Może za dużo mentalu dla Mentalnego Mateusza Borka? xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?