La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

3

Ktoś na konkurencyjnej stronie napisał coś takiego
"Jak myślicie, Komisja Wenecka już jedzie na kontrolę do Izraela w związku ze zmianami w sądownictwie?
Pozdro dla kumatych"
Widać że głąb jest nie kumaty i nie wie, że komisja Wenecka jest organem opiniotwórczym o prawie.Składa się z prawników z całego swiata. Delegowanych z oaństw z całego swiata.Trzeba tam złożyć wniosek, aby oni coś sprawdzili i wydali opinię która nikogo do niczego nie wiąże.Komisja wenecka sama z siebie nigdzie nie jedzie i nie kontroluje.U nas Waszczykowski złożył wniosek ,by komisja Wenecka sprawdziła czy prawo pisowskie jest dobre czy nie.Opinia komisji Weneckiej była że jest złe.Opinia nie ma żadnej mocy.Autor na sąsiedniej stronie nie ma pojęcia jak działają instytucje.

Komentarz usunięty

0

@Tasde zgadzam się z tobą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?