La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

5

Ale bym sobie obejrzał taką reprezentację na Euro 2016. Już chyba nie zbudujemy takiego kolektywu.

1

@MesQueUnClub_87 Swoją drogą chyba wtedy odpadliśmy grając przeciwko Santosowi

10

@Mario96w Zgadza się. A byli do oebania, gdybyśmy się nie cofnęli po 1-0

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Przecież my jako naród/państwo tego kolektywu nie zbudowaliśmy. To była drużyna składająca się z chłopaków urodzonych za czasu wyżu demograficznego, którzy POMIMO, podkreślam POMIMO skrajnie słabego polskiego systemu szkoleniowego, odważnie wyjechali za granicę i tam, czy to za nastolatka (Krychowiak, Glik), czy już jako dojrzały piłkarz (Lewandowski, Piszczek), nadrobili braki i byli w swoim prime-time. Obecnie w PL gruby niż demograficzny, a szkolenie gorsze niż w Albanii więc cieszmy się (a może nie powinniśmy, bo byłaby większa szansa na r*******e PZPN-u), że Albanię pokonaliśmy.

1

@MesQueUnClub_87 a ja takie lanie Portugoli za Pana Benhałera.

0

@agrad0 Tak, prawie cała drużyna była w wysokiej formie, ale banda indywidualistów nic nie ugra i PSG jest przykładem. Musi być jakieś porozumienie, musi być atmosfera i muszą być utarte jakieś schematy. Jak wyrzucisz z helikoptera na boisko po jednym najlepszym zawodniku z każdej topowej drużyny to będą się kopać po czole bo nie znają swoich nawyków boiskowych. Pomocnik poda, a napastnik nie wybiegnie. Jeden pójdzie do pressingu a drugi wyjebongo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?