La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 818 Culés

39

Żeby W Ameryce płd było tyle ogórków co w Europie to Messi tych goli nastukałby wiecej od krystyny spokojnie.

Cr7 ma na kim dorobek powiekszac m.in w eliminacjach gdzie dostaja tuzy jak Luxemburg.

A teraz zobaczmy eliminacje w Ameryce gdzie praktycznie sa druzyny duzo silniejsze i nie raz w meczach kosci trzeszcza. Wrzucmy pierwszego sredniaka z Europy typu Polska i gwarantuje ze nie skonczylibysmy w pierwszej 4 nawet :)

10

@Sulimo Jakby miał tyle meczów z drużynami pokroju Litwy, Lichtensteinu czy San Marino, to dobijalby właśnie do 200 bramek dla kadry.

konto usunięte

0

@Sulimo + sędziowie pozwalający na czasami wręcz brutalna grę. Dodaj do tego stadiony jak Boliwijskie La Paz gdzie nie ma czym oddychać, albo Quito w Ekwadorze. To są naprawdę ciężkie spotkania, o wiele cięższe niż Liechtenstein czy Luksemburg na wyjazdach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?