La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

6

Dla Lewego wygranie ligi nieoczywistej i jeszcze w drużynie, która dopiero się kształtuje też na pewno będzie mieć zupełnie inny smak niż w lidze jednego zespołu jaką jest Bundesliga. Najnudniejsza liga z TOP 5 lig. PSG chociaż potrafiło ostatnio przegrać ligę.

konto usunięte

0

@macio_944 Typowy komentarz kogoś kto nie ogląda BL. Ta liga od miejsca 2-18 jest najciekawszą w Europie

1

@macio_944 Ale nie potrzebny Leo, dziadek który jest od niego gorszy, który wygrał trofeum mistrzostw tymbarka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@MesQueUnClub96 Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

konto usunięte

0

@macio_944 To sobie komentuj

0

@MesQueUnClub96 Bundesligi nie oglądam bo jest zwyczajnie nudna, więc nie odniosę się do 2-18 ale nie można z takich rzeczy wycinać walki o majstra, który jest najistotniejszym elementem rywalizacji przez cały sezon. xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?