La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

0

Doncic 34pkt na skuteczności 74% do tego 9 zbiórek 7 asyst w 32 minuty i Mavs tracą 6pkt … aż się wierzyć nie chce

konto usunięte

0

@Rhaan Obrony nie mają. Oddali DFS i teraz jest problem, bo nie ma kto bronić w paint.

1

@BartqRKO Ich Cody Zeller bije w pomalowanym xD

konto usunięte

0

@takisobiektos Mam nadzieję że Luka w przeciągu dwóch lat odejdzie z tego pierdolnika, bo patrzeć się na da co Cuban odstawia. Ten zespół rok temu grał w finale konferencji, a ten w off-season puścił Brunsona za darmo, który gra teraz sezon życia w Knicks. Później wpadł na pomysł sparowania Luki z Irvingiem oddając swojego jedynego dobrego obrońcę z tego zespołu xD

Przypominam że Cuban w 2011 roku po wygraniu mistrzostwa nie chciał przedłużyć Tysona Chandlera, który ostatecznie odszedł do Knicks i zdobył tam statuetkę DPOY XD Kilka lat później ściągnął go z powrotem po czym znowu stracił za darmo we free agency.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?