- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1774 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1774 Culés
1
Klaps dla dziecka . Myślę że od pewnego stopniu rozwoju intelektualnego dziecka takie coś może krzywdzić tylko niedorozwinięte dziecko. Normlanie wychowane i zdrowe na glowe dziecko przyjmie to jaka karę za to co zrobiło a nie będzie sie płakało że tata mnie bije. Nie mówię tu o patologi czy jakimś znęcaniu nad dzieckiem i nie mówię tez o małych dzieciach. Kazdy rodzic wie najlepiej czy jego dziecko ma na tyle dyscypliny że to zrozumie czy też jest niedorozwiente i może zostać skrzywdzone.
Warto tez tutaj wyciągnąć jeden z ulubionych argumentów obrońców homo. Wśród zwierząt kara cielesna również jest stosowna do młodych. Np wśród kotów ;D
5
@Wychowanek "Normlanie wychowane i zdrowe na glowe dziecko przyjmie to jaka karę za to co zrobiło a nie będzie sie płakało że tata mnie bije"
Wszystko sprowadza się właśnie do tego czy "danie klapsa" jest normalnym wychowaniem :]. Klaps w dupę (dłonią, bo pasem to już za dużo) kojarzy mi się zawsze raczej z taką "porażką" u rodzica. Nie potrafi przemówić do własnego dziecka, że będąc już pod przysłowiową ścianą ucieka się do takich metod.
Ja rozumiem, że są różne dzieci i niektóre potrafią być naprawdę wredne/niegrzeczne. Tylko po pierwsze to też skądś się bierze, a po drugie być na takim skraju cierpliwości, żeby zbić tyłek? Nie wiem. Na jedno dziecko to może podziała, na drugie nie. Temat rzeka.
1
@Wychowanek ktoś zapragnął gorących. Ale zasmucę Cię skoki f1 wczoraj 4:0 więc raczej się nie uda
5
@Wychowanek
Jakakolwiek przemoc fizyczna czy psychiczna to jedynie słabość rodzica, który idzie na łatwiznę z wychowaniem dzieciaka, potem szok że dzieciak nie szanuje ojca a jedynie boi się pasa na tyłku
0
@Wychowanek No to źle myślisz ;)