- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1002 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1002 Culés
15
Przyjemnie się czyta to kąsanie konfederacji. Jak kundle co na nogawkę szarpią xd
3
@kondzix2115 no chyba odwrotnie. Kundelki to Konfa z 10%. Która nic nie może tylko szczekać.
4
@tbas Konfa przecież siedzi cicho i pracuje, a najwięcej mają do powiedzenia ujadający życiowi nieudacznicy z Lewicy, która ma 8% w sondażach czyli jeszcze mniej xd.
8
@tbas głosuj dalej na PiS i PO które może coś i fajnie jest. Fajnie chłopaczki rządzą. I w sumie i tak w Polsce nie ma na kogo głosować a podnietka jakąkolwiek partią to parodia.
0
@koksik2700 patrząc na ostatnie 20lat.zerknik w wynik komfortu życia Polaków oraz na statystyki naszej gospodarki. Zapytaj taty jak nie wiesz jak się żyło przed UE. Ja oceniam fakty, a nie marzenia, że partia eurosceptyczna poprawi mi komfort życia.
Niech pomyślę. Zabiorą każdy socjal każdemu, sprywatyzują szkoły, podniosą stopy procentowe,zabiora ZUS przedsiębiorca.
Czyli, przedsiębiorcy obniża ceny za te całe 2k zaoszczędzone, prywatna szkoła pewnie będzie za free jak się domyslam:) zabiora 500+, ktore podniosło ceny o kilkadziesiąt procent i ceny spadną? Myślisz że zabranie podatków na cukier obniży ceny?
Ale i najważniejsze dajmy nowych bo po i pis kradnie. Konfa nie będzie :)
0
@tbas państwo nam dopłaci do cukru. Najlepiej to żeby dawali nam za darmo cukier. Paczkę cukru na miesiąc
0
@kondzix2115 to pokazuje jak Konfa zrobiła wam pranie mózgu. Zabranie podatku i ZUS nie wpłynie nam na ceny. Wojna z UE nie da nam nic w kontekście cen. To tylko slogany które oni wrzucają nic nie znaczące. Podatki podatki, a jak zapytany został Sławek to jakie mają być to powiedział że nie wie. Brzmi jak plan, pytanie co z UE to że nie wie, bo wyjść raczej nie, czyli zjeść jabłko i mieć jabłko. Czysty obecny PiS, kary dziennie grzejemy, Węgry najwyższa inflacja, ciekawe dlaczego ulubiony premier Bosaka ma największy problem?
1
@tbas lepszy zandberg z koszulka Marksa lub Biedroń co na lodówce miał Mao Zedonga
0
@Mezocyklon87 nie lepszy. Nikt ze skrajnego ugrupowania nie jest lepszy