La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

2

Nie zdziwię się wcale jeśli Barcelona po przyjściu Messiego będzie grała podobną formacją jak Manchester City, czyli 3-2-4-1

Ter Stegen
Kounde-Araujo-Christensen
De Jong-Gavi
Dembele-Messi-Pedri-Balde
Lewandowski

Mają taki wachlarz zawodników to Xavi może spokojnie zmieniać ustawienie na 3-4-3, 3-5-2, 4-2-3-1 czy 4-3-3.

0

@Sawik_10 ciężki będzie grać z Dembele jak się za 4 miesiące znowu połamie

2

@misteriosoVEB
Zawsze na prawej stronie może zagrać Raphinha czy Ferran. A nie zdziwię się jakby Balde tam świrował.

0

@Sawik_10
Ustawienie wyglada całkiem całkiem
Tylko zmiennika brak :)

konto usunięte

0

@Sawik_10 Ale przecież my już od dawna gramy w taki sposób. Rzekłbym, że to raczej Pep "zgapił" od Xaviego. W fazie ataku gramy 3-2-5, czy tam 3-2-2-3 z kwadratem w pomocy. Zresztą większość najlepszy drużyn tak gra ostatnio, my, City, Arsenal, Bayern...

Jako rozwinięcie tematu polecam ten artykuł, który zaraz wkleję, jak go znajdę ->
Edit. o jest
http://taktycznie.net/juego-de-posicion-hipermodernizm-xavi-hernandez/

0

@Sawik_10 Bez szans. Pep ma Rodriego, który potrafi asekurować obronę lepiej niż De Jong. Poza tym marnować potencjał Balde?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?