La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

12

10

@urbipl Dobrze, niech się platfusy przekrzykują, kłócą etc. Przewala to z kretesem, a zyskają partie, które idą z programem. Jedyny minus to pewna 3 kadencja PiS-u, ale jak będą zmuszeni do rzadzu koalicyjnego, jestem w stanie to znieść.

11

@hayek no PO jest tak nieudolną partią pod kątem badania nastrojów społecznych, że to się w pale nie mieści. Są w tyle za PiSem, Konfederacją, Lewicą...
Przecież w każdym innym kraju taka partia, z takim poparciem społecznym w 2019 roku, to dzisiaj mając taki PiS, to by zrobili 40%.
Mi, jako wyborcy Konfederacji, tylko się cieszyć, ale z drugiej strony.
To jest dramat. Serio.
Mamy socjalistycznych zamordystow z katotalibanu u władzy, potem masz nieudaczników i krętaczy, wielce populistów "przyjmę każdy głos" z KO/PO. I to jest 70% w wyborach. SIEDEMDZIESIĄT PROCENT.
Na 30 milionów uprawnionych zagłosuje ile? 20?
To mamy mniej więcej 15 milionów Polaków głosujących na POPiS. To jest tragedia. Co drugi Polak uprawniony do głosowania, głosuje na tą patologię polityczną.
A im dalej w las, tym gorzej, bo jedyną alternatywą na to wszystko jest Konfederacja, której daleko do ideału.
Im bardziej są w polityce, tym dalej, ale...i tak są lepsi od tej całej hołoty politycznej. Przynajmniej coś świeżego wnoszą.
Niemniej - nie widzę ich jako koalicjantów i tkwimy w martwym punkcie, bo POPiS wzajemnie się nie poprze w ramach koalicji rządzącej, a głosy Lewicy i Hołowni dadzą za mało. Cyrk na jesieni nas czeka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?