La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

konto usunięte

11

Najbardziej dzisiaj brakło, Christiansena ile piłek wybił w poprzednich meczach z Realem to głowa mała. Jest szybki, silny , zwrotny świetnie się ustawia i prasuje. taka prawda, jak grasz takim wolnym słoniakiem Alonso , to grasz obronne Częstochowy wtedy można to przykryć asekuracja. XAvi sie zachłysną chyba tymi minimalnymi wygranymi nad realem, gdzie po forma był Benzema . I myślał ze znowu się uda wygrac minimalnie ale nie z taka obrona. i jescze gorszym składem bez ataku. . Kunde znowu elektryczny i przewracał sie o własne nogi , przy 1 golu to było do wybici ale stracił równowagę, potem w drugiej przy benzemie to samo . Jak kaleka troche. Na boku obrony niech tam gra .

1

@wasacz każdy mecz przegraliśmy z Alonso na obronie w pucharach :)

1

@wasacz ciężko się to czyta, tłumacz potrzebny na już

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?